Recenzie zákazníkov

Recenzie našich zákazníkov

George Mathai Slovakia s.r.o.
S firmou Damedis spolupracujeme už dlhší čas. Obchodný manager pani Ing. Boďová je skvelá. Vždy mi veľmi dobre poradí, a hlavne všetko rýchlo vybaví. To znamená, že každému ušetrí veľmi veľa času. Nikdy sme nemali s touto firmou problém. Čo sa týka cien, tak tie sú vyhovujúce.

P. K. | TA-TRANS
Vaše alternatívy, ak to porovnám s originálnymi náplňami vydržia porovnateľne rovnako a aj keď je tam rozdiel tak naozaj len zanedbateľný. Takže s kvalitou sme spokojní.

A. M.  | ZŠ Bratislava
Odporúčame nákup od firmy Damedis. Objednávame pre našu firmu alternatívne tonery a aj originálne tonery. Firma je seriózna, príjemné jednanie, má rýchle dodanie a kvalita je na vysokej úrovni. Všetkým vrelo odporúčame.

P. K.  | ASTOM-4PS, s.r.o.
Velmi si vážim Váš profesionálny prístup a odbornosť. No predovšetkým Vašu starostlivosť o nás, Vašich zákazníkov. Je to ukážkové z Vašej strany. Váš prístup j jedným z rozhodujúcich faktorov, prečo nepotrebujeme hľadať iného dodávateľa...

p. Studený  |  J&T REAL ESTATE, a.s.
Chcem touto cestou pochváliť Vášho zamestnanca - p. Ing. Boďovú, ktorej skvelý prístup a proaktívna komunikácia vytvárajú naozaj dobré meno Vašej firme a radosť zo spolupráce na strane Vašich klientov. 

V dnešných časoch keď všade počúvame veľa kritiky a negatívnych správ je potrebné vedieť aj pochváliť a odmeniť ľudí ktorí si to naozaj zaslúžia.

Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás.
Damedis
Máte nejaké otázky?
Sme online po-pá: 7-15h