Vernostný program

Nechajte sa obdarovať za vernosť, pri pravidelných nákupoch na našom e-shope.
Vernostný program

Vernostný program dplus, to sú odmeny pre našich stálych zákazníkov.

Vernosť si ceníme a našich stálych zákazníkov chceme rozmaznávať.

Ako to celé funguje?

Veľmi jednoducho. Pri každom nákupe od nás získate body, ktoré následne uplatníte na výber odmeny. Pre získavanie darčekov odporúčame nasledujúci postup:

Staňte sa členom Vernostného programu dplus

Pokiaľ ešte nie ste členom programu dplus, neváhajte a zapojte sa. Jediná podmienka, ktorú potrebujete splniť, je ročný kumulovaný obrat 210 EUR bez DPH. Stačí nakupovať pravidelne u nás a členstvo s množstvom výhod je vaše!

Pre registráciu a prístupy kontaktujte Vášho obchodného zástupcu alebo našu recepciu na tel.č.: (+421) 045 5366845.

Prihláste sa a užívajte si benefity

Akonáhle ste členom programu dplus, máte svoj online účet pod kontrolou, prihláste sa a môžete svoje benefity začať rovno užívať.

Získavajte body za nákup

Za každý nákup získavate body v pomere 1 bod = 4 EUR (bez DPH)

Ak teda čiastka na faktúre činí 210 EUR (bez DPH), získavate 50 bodov. Akonáhle je objednávka vybavená a uhradená, príslušný počet bodov sa Vám pripíše na Váš vernostný účet.  

Ako zistiť aktuálnu výšku svojho účtu dplus?

Na stránkach www.damedis.sk sa prihláste do vášho účtu. V prehľade účtu vidíte koľko bodov máte k dispozícii, kompletný prehľad uskutočnených objednávok a body za ne získané. V prípade výberu odmeny či využitia zľavového kupónu máte prehľad, koľko bodov Vám bolo odpočítaných.

Ako si objednať darček?

Darček z nášho Vernostného programu dplus je možné si objednať rovnakým spôsobom, ako nákup bežného tovaru cez e-shop. Je nutné byť registrovaným zákazníkom, mať dostačujúci počet bodov pre daný tovar a spĺňať obratovú podmienku.

Darček bude doručený spoločne s objednávkou. Na doklade bude tento darček za 0,04 EUR. Pre akékoľvek ďalšie otázky kontaktujte svojho obchodného zástupcu.

Na čo môžem použiť svoje dplus body?

Za Vaše body získate množstvo odmien a zliav, ako sú:

  • Odmeny v podobe darčekov

Na koho sa obrátiť pre kompletné informácie?

Na vášho obchodného zástupcu, alebo našu asistentku predaja:
Monika Latáková, tel.: (+421) 045 5366845, email: office@damedis.sk 

 

*Podmienkou pre účasť v programe dplus je dosiahnutie minimálneho kumulovaného ročného odberu 5.000 Kč bez DPH, dosiahnutie dohodnutých obchodných podmienok a úhrada faktúr v dobe splatnosti. Body nie sú prevoditeľné do ďalšieho kalendárneho roka. Program dplus sa výhradne vzťahuje k priamym zákazníkom spoločnosti Damedis s.r.o, a neplatí pre zákazníkov, ktorí sa už zúčastňujú iného vernostného programu, alebo odoberajú tovar za účelom ďalšieho predaja.

Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás.
Damedis
Máte nejaké otázky?
Sme online po-pá: 7-15h