Wellness víkend pre dvoch a darček ku každému nákupu produktov Printline!

Áno, presne to Vás čaká v letnej akcii, ktorú sme pre Vás pripravili ako bonus na nákup produktov Printline.
Wellness víkend pre dvoch a darček ku každému nákupu produktov Printline!

Kto sa môže tešiť na darček?

Každý, kto nakúpi produkty Printline v uvedenej hodnote, a to v období od 1.7.2024 do 31.8.2024. Ale poponáhľajte sa, akcia trvá len do vypredania zásob!  

Čo od nás dostanete? 

Sladkú letnú pauzu s ľadovým čajom Leros a maslovými sušienkami v plechovej dóze. Navyše každý nákup v uvedenej hodnote bude zaradený do žrebovania o víkendový wellness pobyt pre dvoch. 

Darček ku každému nákupu

Doplňte si zásobu tonerov Printline za skvelé ceny! Pri odbere tovaru v minimálnej hodnote 180,- EUR a nákupe realizovanom od 1.7. 2024 do 31.8. 2024 sa môžete tešiť aj na darček. Tentokrát od nás obdržíte osviežujúci, bylinkový Cold brew a maslové sušienky v plechovej dóze.

A romantický wellness pobyt pre dvoch!

Navyše je každý nákup zaradený do žrebovania, v ktorom jeden z kupujúcich vyhrá víkendový pobyt pre dvoch. 

Čo čaká víťaza? 

Výherca si užije wellness romantiku v Premium hoteli Znojmo. Pobytový balíček EXTRA PORCIE ROMANTIKY obsahuje:

  • Ubytovanie pre dve osoby na dve noci vrátane raňajok formou bufetu, podávané od 7-10 hod (cez víkend od 7:30 - 10:00.)
  • 2x prípitok prosecco.
  • 1x 3chodová večera pre dvoch v hotelovej reštaurácii.
  • 2x aromaterapeutická masáž so zábalom (45 min.)
  • ZAPOŽIČANIE naplneného piknikového batohu (ružové víno, zemiačiky, mandle, sladkosť, voda, ovocie, obložený tanier, sendviče.)
  • Neobmedzený vstup do wellness centra a saunového sveta po celú dobu pobytu (otvorený od 10-22 hod. každý deň a saunová časť je od 16-22 hod.)

Tešíte sa?

Výborne! Pretože teraz už stačí len pustiť sa do nákupu a držať si palce!

 

Na získanie odmeny
Ako obvykle kontaktujte svojho obchodného zástupcu. 

Zlosovanie o poukaz prebehne formou videozáznamu a bude zverejnené dňa 7. 9. 2024 na sociálnych sieťach, webových stránkach av direct maile spoločnosti Damedis. V prípade, že vyhráte víkendový pobyt, budete kontaktovaní Vaším obchodným zástupcom.

Podmienky akcie
Akcia sa vzťahuje iba na produkty PrintLine. Akcia platí do vypredania zásob a na jedno IČO je možné získať iba jeden darčekový balíček, ktorý nie je možné kombinovať s inou akciou. Limit je uvedený bez DPH. Darček za cenu 0,10,- eur Vám bude zaslaný spoločne s Vašou objednávkou. Pre viac informácií sa obráťte na Vášho obchodného zástupcu. Použité fotografie sú iba ilustratívneho charakteru.

Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás.
Damedis
Máte nejaké otázky?
Sme online po-pá: 7-15h